Kategori : Oyun ...

31
01
2014

morrowind overhaul projesi – MGSO 3.0 yayınlandı

Kategorisi : Oyun


21
08
2012

Sleeping Dogs

Kategorisi : Oyun

Tekrardan selamlar, Sleeping Dogs’ u yeni bitirmiş bulunmaktayım. Gta V ‘i beklerken; sessiz sedasız çıkan Sleeping Dogs beni oldukça şaşırttı doğrusu. Gta IV ten kesinlikle bir eksisi olmayan oyunun Ign ve Gamespottan aldığı düşük puanları görünce üzüldüm. Roman tadında ana senaryosu ve yan görevleri kesinlikle kendisi tekrar etmiyor ve sürekli bir adım sonra ne olacak diye düşünmekten kendinizi alamıyorsunuz. Kahramanımız, Çin’in yeraltı şebekelerini çökertmekle görevli gizli bir polis olan Wei Shen’i yönlendirirken; polis veya mafya arasında süreki seçimler yapmak zorunda kalıyoruz ve kimin neye hizmet ettiğini sorguluyoruz. Benim gönlüm çoğu zaman mafyadan yana kaydı açıkçası, seçim sizin. Oyun açık dünyada geçiyor, Hong Kong haritası oldukça detaylı ve büyük. Tuş kombinasyonu, bu türün müdavimlerine kolaylık olsun diye GTA serisi ile birebir aynı kombine edilmiş.

sleeping dogs

Sertlikte sınır yok

Gta’dan en farklı yönü dövüş dinamikleri. Rakiplerinizi dövmenin binbir yolu var ve dövüş okullarında kendimizi geliştirebiliyoruz. Uzakdoğu kültürüne de ilk kez bu kadar yakında tanık oldum. Sokaklarda gezerken ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız . Atmosfer gerçekten birebir yansıtılmış. Uzun zamandır oynadığım en kaliteli oyundu. Hepinize tavsiye ederim.


28
03
2012

Silent Hill Downpour

Kategorisi : Gündelik,Oyun

Resident Evil serisinin de katıksız aksiyona dönmesinden sonra; son ümidimiz olan Silent Hill serisi çizgisini bozmadan devam ediyor. Silent Hill Downpour uzun zamandır özlemini çektiğimiz  Korku / Adventure tarzıyla kalbimizde taht kurdu. Oyunu bitirdim. Bitiren diğer arkadaşlarımın da yorumları da olumlu . Oynayın, oynatın tavsiye ederim.


29
08
2010

Deadly Premonition

Kategorisi : Oyun

Xbox’ta yeni bitirdim oyunu. Ign’nin büyük ihtimalle 10-15 dakika oynayarak verdiği 2 puan ve onun aymaz takipçilerinin yorumlarına kulak asmadan oynadım. (Kullanıcı puanları 7 civarında bu arada) Final fantasy vii ‘den beri oynadığım en sıradışı oyundu. Herkese tavsiye ederim. Oyundan grafik ve oynanabilirlik beklemeyin. Sınırsız korku – eğlence – komedi için mutlaka deneyin..


 

photo

Php, ajax, jquery, mootools web programlama. Linux, apache, lamp sunucu yönetimi. Cpanel, plesk, lxadmin panel kurulumlari.

22 / 06 / 2024, 00:21:31
Web yazilim, grafik
barbetto.com

Tunalioglu.org - 2015